اطلاعیة مهم


به‌روزرسانی سامانة اطلاعاتي بنیاد ملی نخبگان


به اطلاع مي‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الكترونيكي به جامعة مخاطب و ارتقاي سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتي جديدي را با عنوان سامانۀ سینا (به نشانی sina.bmn.ir) طراحي كرده است كه از ابتدای تیرماه سال جاري، جاي‌گزين سامانة ثريا شده است. از اين رو خواهشمند است به موارد زير توجه فرماييد:


1. از تاريخ 1397/02/20 اطلاعات موجود در سامانة ثريا كه طي حداقل دو سال اخير از كاربران دريافت شده است، به سامانة جديد منتقل شده است. بنابراين ضروري است چنان‌چه پس از تاريخ مذكور، تغييراتي (اعم از درج مدرك و مستندات جديد يا تغيير مدارك و مستندات قبلي) را در پروندة الكترونيكي خود در سامانة ثريا اعمال نموده یا مي‌نماييد، تغييرات مورد نظر را در سامانۀ سینا نيز درج فرماييد. همچنین پیش از ارسال درخواست در سامانۀ سینا اطلاعات ثبت شده در پرونده خود را بازبینی و در صورت نیاز تکمیل فرمایید.


2. با استقرار سامانة جديد، درخواست‌هاي جديد كاربران از طريق سامانة سینا دريافت خواهد شد و درخواست‌هاي قبلي تا تعيين نتيجة نهايي درخواست، در سامانة ثريا ادامه خواهد يافت.


3. با توجه به تغییر سامانۀ اصلی بنیاد، ثبت نام کاربران جدید، صرفاً در سامانۀ سینا (به نشانی sina.bmn.ir) صورت می‌پذیرد.


4. بديهي است سامانة جديد، مانند هر سامانة ديگري، در ابتداي كار با مشكلاتي مواجه خواهد شد. از اين رو خواهشمند است با صبوري و همراهي و نيز ارسال نظرات و پیشنهادهاي خود در اين خصوص به نشاني Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، ياري فرماييد.


بنياد ملي نخبگان


کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (ثریا)

تماس با ما